Nejvýznamnější školitel programu účto je firma SELLI. Pořádá kurzy po celé ČR a má několikaleté zkušenosti v oboru. Školení si můžete dohodnout individuálně. (SELLI s.r.o., Masarykova 745, 438 01 Žatec, tel: 604 607 201, 602 118 831, fax 415 710 372, e-mail firma@selli.cz, internet www.selli.cz)

V tabulce uvádíme další spolupracující firmy. Podrobné informace o nich najdete v účtu v nabídce Nápověda /Zpravodaj. Zvýrazněné firmy pořádají školení, ostatní poskytují další služby, např. instalaci, konzultace, údržbu, úpravu sestav a programování na zakázku.

FirmaMístoTelefonwwwe-mail
Hlavní město Praha
BUILDING SERVICE CZECH s.r.o. PRAHA 10 AB 602 207 811, 722 921 149   b-s-c@volny.cz
E&RA, spol.s r.o. PRAHA 10 AB 608 024 410, 234 139 768 www.era.kvalitne.cz kasparera@gmail.com
SAOT PRAHA 10 AB 605 253 369, 274 866 346   tyfova@seznam.cz
Agrodat CZ, a.s. PRAHA 1 AB 603 571 297 www.agrodat.cz ladrova.p1@agrodat.cz
Imados - In Praha, s.r.o. PRAHA 3 AB 608 024 410 www.imados.kvalitne.cz ucetnictvi@imados.kvalitne.cz
Drahoslava Pudilová PRAHA 4 AB 241 730 161   drap@vol.cz
ESI-E, spol.s r.o. PRAHA 12 MODŘANY AB 724 003 746 www.esi-e.cz info@esi-e.cz
Ing.Eva Mitisková PRAHA 4 OPATOV AB 777 305 355   eva.miti@gmail.com
SKY-SOFT, spol.s r.o. PRAHA 5 AB 257 317 260-2   it@sky-soft.cz
FIRMA PIP PRAHA 5 AB 251 626 607, 603 167 905 www.tiskpip.cz petr.pacner@tiskpip.cz
Jana Studená PRAHA 5 ZBRASLAV AB 721 957 444   studena15@seznam.cz
Zuzana Kocíková PRAHA 5 AB 603 195 233   zkocikova@seznam.cz
EPOS OK, s.r.o. PRAHA 6 AB 224 318 665 www.epos-ok.cz epos-ok@login.cz
Altair Bohemia, s.r.o. PRAHA 6 AB 327 311 890, 777 152 973   nemec@altair.cz
AWFY PRAHA 9 AB 603 420 892 www.awfy.cz awfy@awfy.cz
SIT & KHASO, v.o.s. PRAHA 9 AB 222 243 060 www.sitkhaso.cz sitkhaso@sitkhaso.cz

FirmaMístoTelefonwwwe-mail
Středočeský
RNDr.Aleš Střecha BRANDÝS NAD LABEM PH 326 902 631   strecha@surfovani.cz
Marie Srbová ŘEŽ PH 602 893 953    
Finesa MNÍŠEK POD BRDY PZ 318 591 782, 603 329 855 www.finesa.cz finesa@finesa.cz
MK servis ROZTOKY U PRAHY PZ 602 314 011, 777 314 011   michal_kanera@volny.cz
6 PLUS, spol.s r.o. BENEŠOV U PRAHY BN 317 725 931-2 www.6plus.cz jana.kocmantova@6plus.cz
Compro, spol.s r.o. BENEŠOV U PRAHY BN 317 728 529, 317 728 808 www.compro.cz compro@compro.cz
Ilona Kadečková BENEŠOV U PRAHY BN 317 722 987, 315 550 359   ilona.kadeckova@og.cz
Agrodat CZ, a.s. BENEŠOV BN 317 723 315 www.agrodat.cz ekonom@plemdat.cz
ALIMED s.r.o. POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU BN 608 250 353, 311 444 770 www.alimed.cz kolouch@alimed.cz
ASOFT Computer PŘÍBRAM I PB 318 620 202   info@asoft.cz
O.K. SOFTWARE PŘÍBRAM PB 318 635 415 www.oksoft-pribram.cz oksoft@oksoft-pribram.cz
SOFTWARE OK Příbram PŘÍBRAM II PB 318 635 159, 603 635 166 www.softok.cz hotline@softok.cz
Ing.František Ježek PŘÍBRAM 5 PB 602 726 168 www.fraiva.cz jezek@fraiva.cz
FINVEST 97, v.o.s. PŘÍBRAM PB 603 541 223, 318 628 777 www.finvest.cz komrska@finvest.cz
Ing.Petr Hroch KAMÝK NAD VLTAVOU PB 732 126 039, 318 677 181   p.hroch@atlas.cz
Selpo BROUMY BE 311 585 133, 603 525 768 www.selpo.cz selpo@selpo.cz
Ing.Petr Koukal HOŘOVICE BE 311 514 303 http://computer.koukal.cz koukal@koukal.cz
Akonttax s.r.o. RAKOVNÍK RA 313 512 626, 608 323 313   benedikt@akonttax.cz
CRC Technik, spol.s r.o. RAKOVNÍK RA 313 512 382 www.crctechnik.cz crc@crctechnik.cz
Ing.Zdeněk Kadoch RAKOVNÍK RA 603 111 323   kadoch@quick.cz
SARA, spol.s r.o. RAKOVNÍK RA 313 517 503   loderova@sara.cz
Pavel Mareček ČISTÁ U RAKOVNÍKA RA 731 060 194   pavel.marecek@pc-czechgroup.co
NZ SERVIS s.r.o. KLADNO KD 311 202 111 www.nzservis.cz obchod@nzservis.cz
Beránek, spol. s r.o. KLADNO KD 312 242 232, 605 202 495 www.beranek.cz vlastislav.bocek@beranek.cz
Ing.Jitka Svrčková KLADNO KD 312 267 551   jitka@svrcek.cz
Alena Haušildová VELKÉ PŘÍTOČNO KD 312 666 175, 312 246 513 www.hausildova.cz alena@hausildova.cz
Info Rákos VRANÝ U SLANÉHO KD 312 591 456, 606 812 609   rakosinfo@volny.cz
ALFA centrum MĚLNÍK ME 603 487 886   alfanet@iol.cz
Ing.Antonín Hladík MĚLNÍK ME 603 446 474, 315 623 459   hladik.antonin@quick.cz
Ing.Vlastimil Kvis MĚLNÍK ME 603 474 959, 315 623 882 www.vlastimil.kvis.sweb.cz kvis.informatik@mybox.cz
Vratislav Michálek NERATOVICE ME 602 357 639, 315 601 924   vratislav.michalek@seznam.cz
Alena Vališová KOSTELEC NAD LABEM ME 326 981 720   alena.valisova@seznam.cz
EKOS, spol. s r.o. MĚLNICKÉ VTELNO ME 326 337 189   struzka@iol.cz
Iva Vrubelová KRALUPY NAD VLTAVOU ME 608 520 456   iva.vrubelova@centrum.cz
FASP KOLÍN KO 603 466 779   info@fasp.cz
Ing.Miroslav Rajdl MALEŠOV KH 327 516 828, 607 858 193 www.mira.cz rajdl@mira.cz
Ing.Milan Snížek ZÁBOŘÍ NAD LABEM KH 321 781 525 www.sw.snizek.name m_snizek@volny.cz
TILLMANN software ČÁSLAV KH 604 253 699 www.tillmann.cz info@tillmann.cz
Software OK Polabí s.r.o. NYMBURK NB 775 319 205   info@soklysa.cz
Jana Hyhlíková LYSÁ NAD LABEM NB 325 552 472, 737 442 644   h.jana@worldonline.cz
AKONTSERVIS s.r.o. PODĚBRADY NB 603 859 361, 325 615 384 www.akontservis.cz hosa@akontservis.cz
Ing.Václava Komárková PODĚBRADY NB 325 626 594   komarkova@email.cz
Ing.Blanka Procházková MLADÁ BOLESLAV MB 326 721 044, 776 721 071 www.fipos.cz prochazkova@fipos.cz
Ing.Josef Crha CHOTĚTOV MB 324 140 167, 603 466 512   crha.josef@quick.cz

FirmaMístoTelefonwwwe-mail
Jihočeský
MK FINECO s.r.o. ČESKÉ BUDĚJOVICE CB 387 310 729 www.mkfineco.cz hopfingerova@mkfineco.cz
NOVAK SOFTWARE s.r.o. JINDŘICHŮV HRADEC JH 384 321 266, 603 802 940 www.novaksoftware.cz info@novaksoftware.cz
PC servis CZ, s.r.o. JINDŘICHŮV HRADEC JH 384 364 131   info@pcserviscz.cz
Zdeněk Píša SUCHDOL NAD LUŽNICÍ JH 608 131 647, 389 771 021 www.pisa.cz pisa@pisa.cz
Dana Šrotová ČESKÝ KRUMLOV CK 724 577 937, 380 728 915   srotovaD@seznam.cz
ÚČETNÍ AZ s.r.o. VELEŠÍN CK 380 331 816   zackova@najihu.cz
Daňová a účetní kancelář Vaněk PRACHATICE PT 388 313 244, 776 737 230 www.dukpt.cz vanek@dukpt.cz
Jan Stiborek LHENICE PT 606 731 614   stiborekjan@atlas.cz
EKOSOFT NETOLICE PT 388 324 289   honsovaj@seznam.cz
Microtel VIMPERK PT 602 446 464, 388 400 440   microtel.vpk@worldonline.cz
Ekohron, s.r.o. VODŇANY ST 383 382 305, 603 222 804 www.ekohron.cz hrones@ekohron.cz
KOPOS technik, s.r.o. TÁBOR TA 381 251 717, 381 254 830 www.kopos-technik.cz kopos@kopos-technik.cz
Petr Slabý TÁBOR TA 773 006 740   info@petrslaby.cz
Ing.Vladislava Valešová TÁBOR TA 775 212 252, 381 264 549   valesovi@volny.cz
Václav Šmejkal MLADÁ VOŽICE TA 381 214 567, 777 214 567   smejkalovi@vozice.cz
ProCom PÍSEK PI 382 221 212, 605 453 066   buzek@seznam.cz
Milan Wolf PROTIVÍN PI 382 251 219, 603 241 464   milanwolf@seznam.cz
Kompas Milevsko, s.r.o. MILEVSKO PI 382 521 314 www.kompas.milevsko.cz kompas@milevsko.cz

FirmaMístoTelefonwwwe-mail
Západočeský
DATA LOGIC PLZEŇ PM 604 268 644, 377 423 089   eva-r@quick.cz
Josef Kafka PLZEŇ PM 732 758 737 www.ucetnictvikafka.cz josef.kafka@volny.cz
Ing.Julie Kukanová PLZEŇ PM 377 236 377, 603 420 220   kukanova@volny.cz
HD Soft PLZEŇ PS 377 535 322, 606 381 427 www.hdsoft.cz hd@hdsoft.cz
DEKL & syn PLZEŇ PS 377 452 077, 377 430 586 www.volny.cz/dekls dekls@volny.cz
ČiSoft, s.r.o. PLZEŇ PS 377 224 237 www.cisoft.cz info@cisoft.cz
NEWs ROKYCANY RO 603 464 297   lubomir.novy@atlas.cz
Ing.M. Hochmannová KLATOVY 3 KT 606 323 313   hochmannova@seznam.cz
ŠOT CONSULT s.r.o. KLATOVY KT 604 238 957, 376 320 810   karel.sot@tiscali.cz
Jan Bláha ŠVIHOV KT 736 142 250, 371 120 481 obchod.blahasoft.cz blahasoft@blahasoft.cz
SOŠ a SOU Horšovský Týn DO 379 410 051 www.sos-souhtyn.cz veitb@sos-souhtyn.cz
Jana Chrzová BOR U TACHOVA TC 374 790 876   jana.chrzova@bor.cz
IVEDO, s.r.o. STŘÍBRO TC 374 622 244, 603 865 607   kvasnicka@email.cz
Softwarové poradenství SOKOLOV SO 352 627 770   info@kubica.cz
Ing.Vratislav Rýzler KRASLICE SO 352 686 407, 777 346 701   vratislav.ryzler@seznam.cz
Roland Grahsberger PERNINK KV 353 892 224, 602 875 254   r.grahsberger@volny.cz
Josef Bunda OSTROV NAD OHŘÍ KV 602 830 144   josef.bunda@quick.cz
Ing.Miroslav Peroutka OSTROV KV 353 843 122, 603 740 945   mperoutka@e-dnes.cz

FirmaMístoTelefonwwwe-mail
Severočeský
SYSTEMA UL ÚSTÍ NAD LABEM UL 472 741 950, 603 464 691   systemaul@atlas.cz
Škola PC ÚSTÍ NAD LABEM UL 774 730 502   k.filas@centrum.cz
Zdeněk Balcar ÚSTÍ NAD LABEM UL 475 507 269, 602 407 365   gustlik@volny.cz
Ing.Petr Borůvka ÚSTÍ N. LABEM SVÁDOV UL 602 193 626 boruvka-ul.sluzby.cz boruvkap42@seznam.cz
Ing.Stanislava Kurková ÚSTÍ NAD LABEM UL 732 123 778   uctoplus@volny.cz
DeCe COMPUTERS s.r.o. DĚČÍN 3 DC 412 513 600 www.dece.cz petr.skupen@dece.cz
Ing.Miroslav Myslivec ČESKÁ KAMENICE DC 608 968 637   myslivecm@quick.cz
Ing.Zdeněk Truněček BENEŠOV N.PLOUČNICÍ DC 412 587 627, 602 464 416 www.zetrozet.com info@zetrozet.biz
Firma Karlík s.r.o. TŘEBENICE LT 602 182 023   izkcomp@email.cz
Jaroslav Štíbr BOHUŠOVICE NAD OHŘÍ LT 608 144 000   jarda.stb@tiscali.cz
Martina Círusová LITOMĚŘICE LT 604 500 711   martinacirusova@seznam.cz
Pavel Jílek LITOMĚŘICE LT 416 737 666, 774 666 905 www.jilek.cz servis@jilek.cz
ZEKO BULOVKA, s.r.o. LITOMĚŘICE LT 416 733 930, 604 594 351   ekosa@iol.cz
TOPSOFT JKM, spol.s r.o. ROUDNICE NAD LABEM LT 416 838 203, 603 528 533   topsoft@topsoft.cz
ASSIST TEPLICE TP 417 532 669, 417 519 754   roman@i-assist.cz
Jan Malina Q TEPLICE TP 608 031 162, 417 562 882   malina_q@volny.cz
Martin Supek TEPLICE TP 777 230 231, 417 530 214 www.propc.cz info@propc.cz
Tomáš Janouch OSEK U DUCHCOVA TP 775 584 357, 739 078 469   tom69@volny.cz
SH servis AV KRUPKA 1 TP 603 226 609, 411 130 409 www.shav.cz shav@volny.cz
Ing.Zdeněk Havránek KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ CV 777 717 303, 474 624 048 www.sea-cv.cz sea@sea-cv.eu
Ing.Květoslava Voříšková KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ CV 474 376 015   danova.kancelar@atlas.cz
SKA software, v.o.s. LOUKA U LITVÍNOVA MO 476 744 399, 602 451 151 www.ska.cz info@ska.cz
Selli s.r.o. ŽATEC LN 604 607 201, 602 118 831 www.selli.cz firma@selli.cz
Dana Strnadová ŽATEC LN 775 607 311, 415 741 041   dstrnadova@seznam.cz
Ilona Váchová ŽATEC LN 602 202 561   ilona.vachova@seznam.cz
Miroslav Stanko ROČOV LN 607 954 178 ms.software.sweb.cz miroslav.stanko@seznam.cz
Ing.Petr Klemm LOUNY LN 602 183 863   klemm.petr@seznam.cz
J.COMP PODBOŘANY LN 415 214 127   j.comp@volny.cz
Ing.Roman Weiss LIBEREC LI 608 411 513   roman.weiss@irw.cz
Ing.Petra Glauschová STRÁŽ NAD NISOU LI 482 731 052, 722 940 717   glauschova@centrum.cz
Lenka Fejtková PŘÍŠOVICE LI 607 825 478   lenkafej@atlas.cz
PITI-SOFT NOVÉ MĚSTO P.SMRKEM LI 482 325 120   piti.soft@volny.cz
LSC, spol.s r.o. JABLONEC NAD NISOU JN 483 310 100, 602 338 170 www.lscjablonec.cz kubicek@lscjablonec.cz
ProSoft JABLONEC NAD NISOU JN 484 846 151 www.volny.cz/pro.soft pro.soft@volny.cz
Pavel Svoboda JABLONEC NAD NISOU JN 483 312 313, 602 440 214   info@computerservis.cz
Ing.Barbora Volechová SMRŽOVKA JN 777 331 090   barbora1@volny.cz
ACCESS IT ČESKÁ LÍPA CL 487 823 452, 602 110 401 www.access-it.cz sales@access-it.cz
Ježek software s.r.o. ČESKÁ LÍPA CL 487 525 043, 487 522 449 www.jezeksw.cz jezek@jezeksw.cz
Miloslav Sviták ČESKÁ LÍPA CL 487 824 159   miloslav.svitak@seznam.cz
SEMAFOR CVIKOV CL 487 752 624, 608 284 658   semafor@wo.cz
Efis NOVÝ BOR CL 603 497 601, 487 726 501   efis@wo.cz
Ing.Petr Kolč NOVÝ BOR CL 487 728 272, 602 125 620    

FirmaMístoTelefonwwwe-mail
Východočeský
Algo, spol.s r.o. HRADEC KRÁLOVÉ HK 495 514 695 www.algo-hk.cz firma@algo-hk.cz
ABC účetnictví s.r.o. HRADEC KRÁLOVÉ HK 495 513 461, 777 902 026   abcucto@wo.cz
Elservis JIČÍN JC 493 524 392 www.elservis.cz elservis@elservis.cz
Ing.Pavel Palas JIČÍN JC 493 533 490, 493 524 745 www.aginfo.cz aginfo@aginfo.cz
Procházka - výpočetní technika JIČÍN JC 602 451 138   prochazka@post.cz
DRINGS-EKO TURNOV SM 481 382 813, 603 158 089   zinadedkova@seznam.cz
Miroslav Pivrnec TURNOV SM 481 312 376, 603 852 360   pivrnec@seznam.cz
Compnets ROVENSKO P.TROSKAMI SM 481 381 223   zdenek-brozek@iol.cz
Ekoservis SEMILY SM 481 622 227, 602 622 270   zburianek@iol.cz
RS Semily, s.r.o SEMILY SM 481 621 020, 777 689 489 www.rssemily.cz info@rssemily.cz
Softbit RYCHNOV NAD KNĚŽNOU RK 494 534 354, 494 532 202 www.softbit.cz softbit@softbit.cz
Hascom OK s.r.o. KOSTELEC NAD ORLICÍ RK 494 321 809   hascom.ok@worldonline.cz
J.K.SOFT DOBRUŠKA RK 608 232 603   servis@jksoft.cz
ZDS, spol.s r.o. PARDUBICE PU 466 613 756 www.zds.cz drvotova@zds.cz
Mgr.Josef Janata PARDUBICE PU 466 400 299, 466 612 135 www.1-danova.cz josef.janata@conto-servis.cz
A.M.M.Accounting, s.r.o. ŘEČANY NAD LABEM PU 777 632 642 www.ucetnictvi-poradce.cz dane.matouskova@seznam.cz
Ing.Hana Faustová CHRUDIM CR 777 682 580 www.evidence.cz jucto@evidence.cz
Marta Šafaříková HROCHŮV TÝNEC CR 776 873 647   m.safarikova@volny.cz
Martin Slavík HLINSKO V ČECHÁCH CR 469 312 110, 603 516 221   mmcomp@iol.cz
In VV, s.r.o. TRUTNOV 1 TU 499 812 325   invv@seznam.cz
JV Computer HOSTINNÉ TU 604 610 577, 720 153 930   jvcomputer@seznam.cz
Petr Minář DVŮR KRÁLOVÉ N.LABEM TU 499 624 372 www.pminar.cz pminar@pminar.cz
Miloslav Tykal DVŮR KRÁLOVÉ N.LABEM TU 737 262 876   tykal@dvur.cz
PhDr.Vladimír Šturma NOVÉ MĚSTO N. METUJÍ NA 602 475 521   vsturma@iol.cz
EmiSoft NOVÝ HRÁDEK NA 491 478 285   holy.j@worldonline.cz
Josef Novák DOLNÍ DOBROUČ UO 465 543 324   novita@wo.cz
Hana Pechanová KRÁLÍKY UO 465 631 631   pechan@zamberk.alberon.cz
Ing.Adéla Šperlichová LANŠKROUN UO 465 324 677   a.sperlichova@tiscali.cz
HB plus CHOCEŇ 1 UO 608 377 370   hromadko@chocen.cz
Ing.Mojmír Haupt VYSOKÉ MÝTO UO 723 564 861   mija.haupt@worldonline.cz
Trifid VYSOKÉ MÝTO UO 465 424 587, 465 422 713 www.trifid-sw.cz trifid@trifid-sw.cz
V - data s.r.o. VYSOKÉ MÝTO UO 465 421 760 www.v-data.cz obchod@v-data.cz
Iva Kroulíková LITOMYŠL SY 461 618 210, 777 233 353   pavla.lt@seznam.cz
KAPA computer, s.r.o. HAVLÍČKŮV BROD HB 569 425 500, 603 862 219   kapahg@kapahb.cz
SK Soft, spol.s r.o. HAVLÍČKŮV BROD HB 607 800 078   kohout.hb@seznam.cz
Jana Vydrářová HAVLÍČKŮV BROD HB 724 008 715   jana.vydrarova@worldonline.cz

FirmaMístoTelefonwwwe-mail
Jihomoravský
Trialog, spol.s r.o. JIHLAVA JI 567 310 806, 777 246 592 www.trialog.cz obchod@trialog.cz
Ing.Lenka Holá NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ ZR 606 652 584   lenka.hola@unet.cz
Dingo, s.r.o. BRNO BM 548 211 209 www.dingo.cz dan@dingo.cz
Ing.Olga Budařová BRNO BM 724 031 007   ola.bud@centrum.cz
Ing.Dan Makalouš BRNO BM 548 210 476, 777 377 683   makalous@wo.cz
Stanislav Honek BRNO-VENKOV BO 602 965 316   standa.honek@qiuck.cz
Ing.Anna Živná ROSICE U BRNA BO 777 552 089   zivnaanna@tiscali.cz
Faktótum, spol.s r.o. ZNOJMO ZN 515 241 631, 603 170 067   faktotum@volny.cz
Organizační kanc.Znojmo,s.r.o. ZNOJMO ZN 736 535 367 www.okznojmo.cz svoboda@okznojmo.cz
Vzdělávací středisko ZNOJMO ZN 515 221 865, 608 331 180   koukalova@svse.cz
ZENES Znojmo, a.s. ZNOJMO ZN 515 224 420 www.zenes.cz obchod@zenes.cz
Enviro, spol.s r.o. TŘEBÍČ TR 568 843 522, 568 841 757   vorlickova@enet.cz
Triem servis TŘEBÍČ TR 568 821 734   triem@volny.cz
Jana Matoušková JAROMĚŘICE N.ROKYT. TR 561 200 002   jana.matouskova@matousko.cz
Jiskra, spol s .r.o. NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU TR 568 624 189   boleloucky@mybox.cz
Ing.Jaromír Bastl MORAVSKÉ BUDĚJOVICE TR 568 420 189, 568 420 825   prima@prima.cz
Ing.Pavel Křižka BOJKOVICE UH 603 585 934   krizka.pavel@tiscali.cz
Ing.Dušan Bedřich VELKÉ PAVLOVICE BV 777 664 666 www.computer-bedrich.cz computer@computer-bedrich.cz
Dagmar Mrkvicová UHERČICE U HUSTOPEČÍ BV 603 313 463 www.zda.cz dasa.mrkvicova@seznam.cz
MCS plus, spol.s r.o. HUSTOPEČE U BRNA BV 519 412 193 www.mcsplus.cz servis@mcsplus.cz
BarTech HODONÍN HO 517 543 011 www.bartech.cz info@bartech.cz
Účet.kancelář ALVI ČEJČ HO 777 062 215   avlacilova@tiscali.cz
Ing.Helena Goliášová VRACOV HO 518 628 333   helena.goliasova@worldonline.c
Pavel Sochor STRÁŽNICE HO 602 723 060, 518 334 055   obchod@psq.cz
Ekoservis HROZNOVÁ LHOTA HO 518 327 304 www.eko-servis.cz info@eko-servis.cz
Tomáš Zábelka MORAVSKÝ PÍSEK HO 518 387 559, 604 250 090   ad.zabelka@tiscali.cz
MIEX KYJOV HO 608 045 249, 605 708 100   maxel@cmail.cz
APEXESO s.r.o. VESELÍ NAD MORAVOU HO 518 326 771, 777 307 732 www.apexeso.cz firma@apexeso.cz
SOŠ NET OFFICE Orlová ORLOVÁ-LUTYNĚ KI 596 514 400, 603 219 193 www.nosch.cz skola@nosch.cz
LOGIKON BENEFIT, s.r.o. HAVÍŘOV - MĚSTO KI 596 812 272   info@logikon.cz
Ing.Petr Němec VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ ZL 571 615 188, 608 889 822   valcomp@centrum.cz
All sdružení PROSTĚJOV 6 PV 582 360 766   oldrich.plchot@gmail.cz
KJ software KOSTELEC NA HANÉ PV 582 373 013, 608 711 222 www.kjsoft.cz obchod@kjsoft.cz
Kastner software, s.r.o. KOSTELEC NA HANÉ PV 582 374 474, 736 614 001 www.kastnersw.cz info@kastnersw.cz
Taxan, s.r.o. KOSTELEC NA HANÉ PV 604 841 279, 582 373 977   info@taxan.cz

FirmaMístoTelefonwwwe-mail
Severomoravský
Ipeco OSTRAVA 3 OV 603 417 934   ucto@ipeco.cz
Ing.Svatava Richtarová OSTRAVA-MOR. OSTRAVA OV 595 956 067, 603 555 710   richtarova@volny.cz
Dagmar Kotásková OSTRAVA - POLANKA OV 603 289 543, 596 931 341   kotaskova.d@seznam.cz
Hana Halamíčková FRÝDEK MÍSTEK FM 777 723 568   hanahal@seznam.cz
Integrodat software FRÝDEK MÍSTEK FM 603 208 675 www.integrodat.cz integrodat@integrodat.cz
Fenix System, s.r.o. PALKOVICE FM 602 760 006   fenixsystem@seznam.cz
AM ALBRECHTIČKY NJ 776 707 939, 596 664 634 am.euweb.cz alois.munster.2@post.cz
Trims, s.r.o. BÍLOVEC NJ 556 411 089, 604 802 427 www.trims.cz trims@trims.cz
ACCOUNT systém, s.r.o. OPAVA OP 608 750 461   jaroslav.horky@a-system.eu
ATELLA OPAVA OP 606 836 320, 553 621 330   atella@centrum.cz
Martina Raclová OPAVA OP 553 611 833, 777 820 636 www.raclova.cz Martina@Raclova.cz
Hana Grygerová OPAVA OP 606 211 113, 777 632 008   g.hana@seznam.cz
Ing.Otmar Bartusek MARKVARTOVICE OP 595 052 052, 602 518 162   otmar.bartusek@volny.cz
Zemědělské družstvo FRANCOVA LHOTA VS 724 115 801, 571 458 184   klis@volny.cz
Roman Hlaváč VALAŠSKÁ BYSTŘICE VS 571 646 411-2/125   hlavac@mujmejl.cz
Eduka Consult, s.r.o. UNIČOV OC 585 051 922, 732 132 456 www.edukaconsult.cz sekretariat@edukaconsult.cz
Ing.Bronislav Pohlídal ŠTERNBERK OC 603 389 451, 585 013 757   pohlidal@email.cz
Ing.František Suchomel MOHELNICE SU 583 430 713, 583 430 368   suchomel@psp-mohelnice.cz
Helga Valeriánová MIKULOVICE U JESEN. SU 604 366 575   val.jar@tiscali.cz